BANNER3
BANNER2
BANNER1
indeksi_051

Mire se erdhet neEnë gatimi Zhenghong

Zhejiang Zhenghong Kitchenware Co., Ltd. është themeluar në vitin 2012, me vendndodhje në Yiwu, Zhejiang, profesioniste në ofrimin e artikujve plastike të kuzhinës në mbarë botën.Prodhojnë vetë dhe eksportojnë më shumë se 10 vjet.
Kompania ZhengHong është gjithmonë profesionale në zhvillimin e përdorimit të lehtë dhe produktit të kuzhinës me cilësi të mirë për klientët tanë.

 

Kompania ZhengHong fokusohet kryesisht në produkte kuzhine me 3 seri:
Artikujt e ruajtjes së ushqimit të kuzhinës:Enë për ruajtjen e ushqimit, Crisper;
Organizuesi i ruajtjes së kuzhinës:Kosha magazinimi në frigorifer;
Mjetet ushqimore të kuzhinës:si komplet për përgatitjen e sushit, prerëse perimesh, qëruese frutash;

Mëso më shumë

veçoritë tona

Produkti ynë

 • Produkte të reja Produkte të reja

  Produkte të reja

 • Enë për ruajtjen e ushqimit Enë për ruajtjen e ushqimit

  Enë për ruajtjen e ushqimit

 • Kit për përgatitjen e sushit Kit për përgatitjen e sushit

  Kit për përgatitjen e sushit

 • Magazinimi në frigorifer Magazinimi në frigorifer

  Magazinimi në frigorifer

 • Kuti dreke Kuti dreke

  Kuti dreke

 • Mjete të tjera Kuzhine Mjete të tjera Kuzhine

  Mjete të tjera Kuzhine

Lajme

 • indeksi_06_ngjyra
 • indeksi_07_ngjyra
 • indeksi_08_ngjyra
 • indeksi_09_ngjyra
 • indeksi_10_ngjyra
 • indeksi_11_ngjyra
 • indeksi_12_ngjyra
 • indeksi_13_ngjyra